Nieuwe hoofdtrainer WKE bekend!

Dennis van den Driessche nieuwe hoofdtrainer WKE’16


Emmen - 17 juni 2024

We zijn als Bestuur van WKE’16 blij om te kunnen melden dat Dennis van den Driessche de nieuwe hoofdtrainer van WKE’16 gaat worden.

Dennis (39 jaar) is voor onze vereniging geen onbekende, in 2007 was Dennis als speler al actief bij WKE en in dat jaar werd WKE kampioen in de toenmalig hoofdklasse c. Daarnaast zijn we hem de afgelopen jaren meerdere malen tegenkomen als hoofdtrainer bij voormalig competitie genoten Helpman en dit seizoen als hoofdtrainer van gvav Rapiditas.

We denken met Dennis een uitstekende trainer te hebben aangesteld die bekend is met de vereniging.

Bij deze willen we hem dan ook heel veel succes en plezier toe wensen bij onze mooie club.

dvandendriessche

Bestuur WKE’16