Florian Zeqiri van HHC Hardenberg naar WKE’16


Emmen - 18 maart 2023

In het verleden gebeurde het wel vaker een speler van HHC naar WKE of andersom, de afgelopen jaren was dit echter een illusie, ondenkbaar. Dat het de technische commissie dan toch gelukt is om de talentvolle buitenspeler te overtuigen om bij WKE’16 te komen spelen is een beloning van het harde werk dat er de afgelopen periode is verricht.

Florian (18 jaar) is een talentvolle buitenspeler die in de jeugd bij FC Emmen heeft gespeeld en momenteel uitkomt in de onder de 19 van HHC dat speelt in de 1e divisie, Florian is met zijn acties, goals en assists een van de smaakmakers en een plaag voor iedere tegenstander

We verheugen ons er dan ook op om hem aan het werk te zien in het mooie tenue van WKE’16, voor nu hopen we dat Florian zijn periode bij HHC goed kan afsluiten en met net zoveel plezier uitkijkt naar het komende seizoen als dat wij dat doen.

Bestuur WKE’16